Донеччина на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах

У м. Кролевець Сумської області з 22 по 24 лютого 2019 року відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 18 регіонів України.

Команда Донецької області – дебютант Чемпіонату. У складі команди виступили представники спортивних клубів «RO team Fox» міста Лиман та «Зеніт» міста Краматорськ. Змагання проходили у складних погодних умовах.

За підсумками першого дня змагань найкращий результат у Іванько Олексія (група «Еліта») серед чоловіків – 5 місце на продовженій дистанції (17,5 км). Другий день – змагання на естафетних дистанціях. На першому етапі в складі команди Донеччини боровся Штанько Сергій, який передав естафету 9-й позиції Дворнікову Данилі. Юний спортсмен зумів підняти команду на 8 позицію. На останньому етапі змагався Іванько Олексій і у напруженій боротьбі підняв команду на підсумкове 6 місце, поступившись десятьма секундами представникам міста Київ, що стали п’ятими. А юні орієнтувальники у групі Ч-14 Галкін Андрій, Давиденко Михайло і Квасенко Єгор посіли 8 місце.

У останній день змагань 4 місце у Тарасенко Сергія (група Ч-35), 5 місце в групі юніорів посів Дворніков Данило, якому вдалося виконати норматив кандидата у майстри спорту в «Естафеті».

Результати змагання

ПродовженаЭстафетаКоротка

Вітаємо наших спортсменів з прекрасним дебютом й бажаємо вдалих стартів на спортивних трасах!!!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.