Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (рогейн , 6 годин) у місті Черкаси

22-25 жовтня відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (рогейн , 6 годин) у місті Черкаси. На змагання з’їхались 173 спортсмени з 17 регіонів України. Донецька область була представлена 12 спортсменами з міст Краматорськ та Бахмут. За підсумками Чемпіонату  краматорські спортсмени Єфіменкова Аліна та Колмогорова Аделаїда зайняли 1 місце у групі Ж23 (молодь), Рак Катерина та Котенко Олеся – 1місце у групі Ж20 (юніори), Квасенко Єгор та Прохоренко Єгор – 2 місце у групі Ч18 (юнаки)( тренери Тарасенко Сергій та Гур’єва Ірина); спортсмени з Бахмута Бумар Олексій та Пруденко Олена зайняли 1 місце у групі МІХ 20 ( тренер Науменко Володимир), Носков Гліб та Шуверов Олександр – 1 місце у групі Ч18 (юнаки)(  тренер Гончаров Юрій). Також у командному заліку Донецька область зайняла 1 місце.

За підсумками 2021 року у Кубку України 2 місце зайняли Єфіменкова Аліна та Колмогорова Аделаїда.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.